Strefa przechowywania w domu powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Praktycznym rozwiązaniem jest zarówno garderoba, jak i szafa, ale podczas podejmowania decyzji o wyborze mebli, należy wziąć pod uwagę nie tylko dostępne miejsce, ale także potrzeby domowników. Właściwie urządzona szafa lub garderoba pomieści sporo rzeczy. 

garderoba 2

 

Aranżacja łazienki to prawdziwe wyzwanie, ponieważ wystrój tego wnętrza jest niezwykle istotny dla naszego samopoczucia. Wbrew pozorom, nie tylko panie spędzają w łazience dużo czasu, dlatego warto dołożyć starać, aby każdy z domowników czuł się tam dobrze. Jak zaaranżować wystrój łazienki? Oto kilka ciekawych pomysłów i oryginalnych rozwiązań.

kolor w łazience

Okna są nazywane oczami domu - to przez nie wpada do mieszkania światło dzienne i nocne, które odgrywa bardzo ważną rolę w eksponowaniu przestrzeni i w aranżacji wnętrza. Aby dopasować dekoracje okienne do stylu i charakteru mieszkania lub biura należy wziąć pod uwagę kilka praktycznych i estetycznych aspektów. Warto rozpatrzyć także kwestie finansowe i styl całego budynku. 

zasłony 1

Urządzanie pokoju młodzieżowego bywa problematyczne, ponieważ nastolatki chcą samodzielnie decydować o wystroju wnętrza. Jeśli zdarzy się różnica zdań pomiędzy rodzicami a dorastającymi dziećmi, warto pójść na kompromis. Niech dorośli wybiorą meble, a młodzież dodatki, które urozmaicą i dopełnią wspólną aranżację. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak wybrać meble do pokoju młodzieżowego, aby jego wystrój był nowoczesny i oryginalny.

pokój młodzieżowy 2