Skóry owcze jako dodatek do wystroju wnętrz są wykorzystywane już od stuleci. A zatem, czy można je włączyć do aranżacji nowoczesnych wnętrz? Oczywiście, że tak! Naturalna skóra owcza i wyroby wełniane są przyjazne dla zdrowia. Skóra to jednocześnie praktyczny i estetyczny dodatek - można ją dowolnie eksponować, szczególnie w nowoczesnym, designerskim wydaniu, gdzie włosie jest zabarwione na modny kolor.

skóry 2

Styl romantyczny we wnętrzach jest uznawany za styl kobiecy. Jest w tym sporo racji, nie tylko z uwagi na kolorystykę, czyli odcienie bieli, różu, błękitu i fioletu, ale także na atmosferę jaka panuje w pomieszczaniu udekorowanym poduszkami, kwiatami i i innymi romantycznymi bibelotami. Ale styl romantyczny nie jest tylko dla pań - jest dla wszystkich osób lubiących harmonię, spokój i delikatne dekoracje.

romantyczny6

Walentynki już niedługo, warto więc pomyśleć i zaplanować specjalne dekoracje, które uświetnią romantyczny wieczór. Jeśli planujemy spędzić miłe chwile z ukochaną osobą w domowym zaciszu, możemy samodzielnie przygotować walentynkowe dekoracje. W ten szczególny dzień przywiązujemy wagę do tego co romantyczne i nastrojowe.

walentynki1

Nowoczesne dekoracyjne dywany stanowią tak samo ważny element aranżacji, jak stół czy kanapa. Modne trendy w tej kwestii wskazują, że ozdobne dywany powinny być eksponowane nie tylko w pokojach dziennych, ale także w pokojach dziecięcych, młodzieżowych i w sypialniach dla dorosłych. Do lamusa odeszły już dywany i kobierce zakrywające całą podłogę. Obecnie na topie są niewielkie gabarytowo dywaniki, które łatwo wymienić, gdy aranżacja wnętrza ulegnie zmianie.

dywan 1