Wybór fototapety do łazienki to niezwykle inteersujące zadanie! Mimo, iż zwykle kierujemy się własnymi upodobaniami, warto skorzystać z kilku pomysłów, które pozwalają stworzyć specyficzny klimat w tym pomieszczeniu. Poniżej znajdują się propozycje, które warto brać pod uwagę!

 

Wodospad

Bliskie otoczenie wody sprawia, że umieszczona grafika ilustrująca wodospad nabierze specyficznego charakteru. Poza tym takie rozwiązanie pozwoli optycznie powiększyć łazienkę.

0 85202a577b7e00d1cb0531e86912957905e58526

www.houseandgarden.co.uk/interiors

Wakacje

Fototapeta o karaibskich widokach od razu przywołuje na myśl wakacje. Taki wybór rozwinie wyobraźnię i pozwoli wzbogacić doznania ciepłej kąpieli.

Wypoczywając możemy przenieść się w inne miejsca, poprawić sobie humor i zregenerować siły.

fototapeta karaiby

www.houseandgarden.co.uk/interiors

 

Podwodny świat

Akwarium czy ilustracja dna morskiego to niezwykłe rozwiązanie! Łazienka nabierze kolorów i życia. Na pewno zaskoczy także oryginalnością w wyborze grafiki!

fototapeta w lazience modny pomysl na 4

www.houseandgarden.co.uk/interiors

Kwiaty

Wybór fototapety z kwiatami to dosyć popularne rozwiązanie, nie tylko do łazienki. Nie mniej jednak to piękna i delikatna forma ozdobienia łazienki, która pomoże w stworzeniu klimatu domowego spa.

fototapeta do lazienki lilia

www.houseandgarden.co.uk/interiors

Efekt 3D

Mimo, iż iluzja graficzna to dobra forma do uzupełnienia wystroju pokoju czy salonu, efekty 3D świetnie nadadzą się do łazienki! Taka fototapeta pozwoli stworzyć głębię pomieszczenia. Do aranżacji tego typu świetnie nadają się realistycze fototapety ze zdjeciami.

 

aranzacja lazienki z fototapeta

www.houseandgarden.co.uk/interiors