Przedmioty ręcznie robione mają specyficzne znaczenie. Do ich wykonania musimy włożyć własny czas, energię, pomysł. Takie produkty w pierwszej kolejności powstają w naszej wyobraźni, by urzeczywistnić się zgodnie z naszą wizją. Jednym z najlepszych momentów jest dopracowywanie wykończeń, detali. Wówczas możemy dopracować każdy szczegół, by przedmiot był całkowicie personalizowany, miał swój unikalny styl i reprezentował indywidualny gust i preferencje.

 

Jest wiele form dekoracji, które nie wymagają szczególnych umiejętności i każdy może stworzyć je od początku do końca będąc zachwyconym końcowym efektem! Jednym z takich pomysłów są pudełka. Wielu pomysłodawców dzieli się technikami, jak wykonać takie przedmioty w sposób stylowy i estetyczny. My pragniemy poddać kilka pomysłów, jakie pudełka czy schowki warto wziąć pod uwagę. Mamy nadzieję, że uda nam się Was zainspirować !

 

PUDEŁKO NA KABLE

Jest nie tylko efektywne, ale i niesamowicie praktyczne! Pomaga zachować porządek i zapobiega konieczności rozplątywania kabli.

DIY architekta zrob to sam pomysly wnetrza pudelko na ladowarki i kable

https://pl.pinterest.com

 

PUDEŁKA I OPAKOWANIA NA PREZENTY

Starannie wykonane opakowania mogą okazać się nietuzinkowym uzupełnieniem prezentu. Takie pudełeczko może być całkowicie personalizowane i dostosowane do gustu obdarowywanej osoby.

diy pudelko na prezent

https://pl.pinterest.com

 KUFEREK NA BIŻUTERIĘ

Pomaga zadbać o naszą biżuterię, może stanowić wspaniałą ozdobę do naszego pomieszczenia!

kuferek na bizuterie

https://pl.pinterest.com

 PUDEŁKO NA CHUSTECZKI

Jest łatwy wykonaniu, a jego posidanie może znacznie ułatwić korzystanie z wyciągancyh chusteczek. Decydując się na drewniane pudełka, warto rozważyć pokrycie ich okleiną. Nada to bardzo profesjonalny wygląd.

stylowi pl diy zrob to sam do wykonania potrzebujesz gumowej maty z otworami 680293

https://pl.pinterest.com

 

ORGANIZACJA DŁUGOPISÓW

Długopisy czy ołówki możemy przechowywać w odpowiednich pudełeczkach czy słoiczkach. W tym wypadku warto zadbać o to, by ich organizacja pozwalała na łatwe, intuicyjne korzystanie.

stojaki na dlugopisy diy ze sloikow

https://pl.pinterest.com

pudelko na dlugopisy

https://pl.pinterest.com

 PUDEŁKA Z PRZEGRÓDKAMI

Pudełka czy szafeczki z wieloma przegródkami mogą okazać się przydatne wielu sytuacjach. Sa wykorzystywane przy organizacji kosmetyków, przyborów do szycia czy wszelkiego rodzaju małych przedmiotów

High Quality Lovely Originality DIY Cardboard Paper Desk Storage Box Big Volume Fashion Multifunction Cosmetic Organizer

https://pl.pinterest.com

 

indeks

https://pl.pinterest.com

27410 Diy Makeup Bottle Holder

https://lovethispic.com