Lampki typu Cotton Balls to absolutny hit aranżacji wnętrz ostatnich kilku sezonów. Moda na nie zdaje się nie przemijać - wręcz odwrotnie, dekoratorzy prześcigają się w tworzeniu oryginalnych kompozycji ze światełkami Cotton Balls. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność ich rozmiarów, zachęcają do kupna i do tworzenia ciekawych aranżacji. Łańcuch świetlny z kloszami bawełnianych kulek jest delikatny i pełen uroku, dlatego można go wykorzystać niemal w każdym wnętrzu.

cotton balls lights 1

Cotton Balls Lights skradły serca wszystkim tym, którzy lubią zmieniać i ozdabiać przestrzeń wokół siebie: tak łatwo odmienić wystrój łazienki, sypialni, a nawet balkonu za pomocą tych lampek! Ich głównym atutem jest oczywiście dyskretne, dodatkowe źródło światła, które bez wahania można pozostawić zapalone na całą noc w korytarzu, na schodach lub w dziecięcym pokoju. Mali domownicy często boją się ciemności i rodzice niejednokrotnie głowią się, jakie źródło światła będzie wystarczające, aby uspokoić dziecko, a równocześnie nie będzie zbyt intensywnie jasne?

Odpowiedzią są właśnie lampki Cotton Balls - ich delikatne światło wystarczy aby wskazać w mroku dzieciom drogę do łazienki lub do sypialni rodziców, przy tym jako element dekoracyjny świetnie sprawdzają się także w dzień, kiedy są wyłączone. Pasują do nowoczesnego wystroju pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Jeśli w pokoju znajduje się pufa piłka lub worki sako bawełniane kule świetlne będą się świetnie z nimi komponować. Oświetleniowa girlanda może być zawieszona w dowolnym miejscu: na lustrze, na szafie lub na balustradzie schodów.

cotton 4b

Lampki typu Cotton Balls są kojarzone ze stylem skandynawskim, ale de facto sprawdzają się w każdej aranżacji, głównie z uwagi na szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu, że do ich produkcji wykorzystuje się lampy typu LED, można bez obaw użyć ich w miejscach nietypowych: na parapetach, drewnianych meblach lub w sąsiedztwie dekoracji z papieru i innych łatwopalnych materiałów. Oświetlenie ledowe nie nagrzewa się i nie wytwarza ciepła, dlatego ryzyko pożaru jest zminimalizowane.

Ich zaletą jest także to, że w wersji z zasilaniem na baterie nie musimy wcale planować ich ekspozycji blisko gniazdka elektrycznego lub używać szpecących przedłużaczy. Można je powiesić dosłownie wszędzie: to dobre rozwiązanie dla tych osób, które dekorują mieszkania wynajmowane lub tymczasowe i nie mają wpływu na rozmieszczenie gniazdek elektrycznych w danym lokalu. Dekoracje pomyślane "ad hoc" mają swój wyjątkowy urok, szczególnie w pokojach młodzieżowych i studenckich, gdzie zazwyczaj panuje atmosfera tymczasowości i lekkiego nieładu. Warto wiedzieć, że lampki typu Cotton Balls są energooszczędne. Ciekawym rozwiązaniem jest zwiększenie ich mocy oświetleniowej poprzez umieszczenie ich blisko luster lub szyb.

balls 1a