Powoli zbliżają się święta więc trzeba zacząć szukać już ozdób, żeby później nie było już za późno. Jasna rzeczą, jest także szukanie jakiś inspiracji na prezent dla najbliższych. Jeżeli ktoś z was szuka ciekawych pomysłów jak wystroić pokój właśnie w ten sposób by wyglądał naprawdę niecodziennie to ten wpis jest właśnie idealnie dla Ciebie oraz sprawdź go koniecznie.

Większość tych ludzi co czuje magię świąt chce mieć swóją właśnie choinkę w pokoju ale ta zwykła choinka jest już nieużyteczna a nie chce kupować nowej. No to co za problem skoro w tym wpisie pokaże wszystko co będzie wam potrzebne by sprostać wyzwaniom.
Choinka jak ta zmieści się w każdym, nawet najmniejszym miejscu a w dodatku bez problemu zmieści się wszędzie i będzie pasowała do waszych wnętrz.

Potrzebujecie: wełny, stożka z tektury, taśmy klejące, vicol(mocny klej), nożyczki. Sklej stożek który wcześniej zwinąłeś z kartki, następnie całego go oklej właśnie po to by klej trzymał się dobrze. Posmaruj dokładnie całą powierzchnię oraz mocno, ale pamiętaj mocno owiń wełnę wokół naszego stożka. Najpierw jednym kolorem, później drugim i tak według upodobania. Możesz ich nawet sto nałożyć jak masz taki kaprys. Całość zostaw do wychnięcia, które według mnie powinno trwać całą nocna. Następnie możemy wsadzić lampki choinkowe do wnętrza i nasza choineczka z wełny jest już praktycznie gotowa.

Jest to świetny pomysł by serio odmienić wizerunek swojego pokoju oraz zrobić coś nowego w kierunku do bycia lepszym.

 

Nie zapomnijcie, że najlepszy stożek uda wam się z kartonu :)

 

07