Reklamy telewizyjne z gwiazdami programów kulinarnych lub celebrytami zachęcają nas do zakupu przeróżnych rodzajów i odcieni farb do wnętrza mieszkania. Są one przeróżne od latexowych zmywalnych po antytłuszczowe.

Ale jeżeli chcemy nadać naszemu mieszkaniu prawdziwy klimat tak, aby można było w nim nie tylko wypocząć ale i nasi goście byli zachwyceni warto zainwestować w fototapetę. Jeżeli żyjemy w dużym mieście nie mamy czasu na wyjazd do lasu czy łono natury idealnie sprawdzi się fototapeta z lasem.

 

fototapeta las

 

Prezentuje się idealnie, a co ważniejsze możemy zrobić fototapetę z własnego zdjęcia lub wybrać z banku zdjęć które oferują ponad milion przeróżnych zdjęć do wyboru. Cena za taką fototapetę jest w granicach ok 200 zł z zakupem zdjęcia. Jeżeli skorzystamy z własnego będzie ona niższa. Jak możemy zobaczyć efekt jest zadowalający i na prawdę wygląda to pięknie.

Poniżej mamy dla Was jeszcze kilka realizacji:

konie fototapeta

 

wyjście pożarowe

 

Jeżeli jesteście już przekonani, że właśnie chcecie mieć taką fototapetę zapraszamy na stronę myphotopicture.eu, którą możemy polecić pod względem jakości wykonania fototapet.