Zastanawiacie się jak w szybki sposób zrobić swój pokój o wiele przyjemniejszym dla oka? Pewnie na początku pomyślicie, że trzeba odświeżyć kolor, wymienić wypoczynek lub zrobić generalny remont. Okazuje się, że dużo więcej w naszym mieszkaniu robią odpowiednio dobrane akcesoria i dla przykładu obrazy na płótnie.

Jeżeli chodzi o akcesoria ostatnio moda jest na wszelkiego typu lampy, niektóre swoim wyglądem przypominają te uliczne znajdujące się w krajach Unii Europejskiej. Dzisiaj pokaże Wam lampę, która jest na rynku bardzo dawno, a wyróżnia się ona tym, że w środku niej coś się porusza. Dokładnie chodzi o lampy Lawa lub inna nazwa Magma.

 

lampa space firmy reality 503201 kolor do wyboru

 

Pewnie zastanawiacie się, jak taka lampa może odmienić Wasze pomieszczenie. Odpowiedź jest krótka. W środku znajduje się wosk który po podgrzaniu unosi się do góry, a na górze ochładza się i opada, tworząc bardzo fajny efekt. Z tego względu, że jest to lampa która dodatkowo daj światło pozwala na oświetlenie pomieszczenia w nocy, a w dzień przyciąga wzrok podświetlonej cieczy. Musicie sami spróbować, efekt jest na prawdę super nawet jak znacie swoje mieszkanie jak własną kieszeń to zostanie one w pełnie odmienione.

Drugim pomysłem jest zrobienie obrazu na płótnie z własnego zdjęcia. Jak to zrobić? Wysyłacie swoje zdjęcie do serwisu myphotopicture następnie wybieracie płótno i opłacacie usługę. Dostaniecie swoje zdjęcie tak jakby wyglądało na malowane. Pamiętajcie aby obraz bo tak można go nazwać nie był za mały ani też za duży najlepiej rozmiaru 1m x 1.5m wtedy przykuje uwagę każdego kto przekroczy progi Waszego mieszkania.

Wygląda to dokładnie tak:

Obrazyfoto1