Dzisiaj będzie o dekoracji na zewnątrz, a dokładniej o napędzie do bramy przesuwnej, który można zamontować w słupku.

Wiele osób nie wie o tym, że napęd do bramy przesuwnej może być zamontowany w eleganckim słupku (wystarczy odpowiedni model), a wygląda to dokładnie tak:

sp900 naped w slupku

To jest rozwiązanie niemieckiej firmy Sommer, oczywiście cena napędu jest taka sama jak w przypadku zestawu standardowego i dochodzi tutaj koszt samego słupka, który jak widać dodaje nieco uroku.

Napęd tego typu nie montuje się na rok czy dwa ale na lata, także warto pomyśleć o zamontowaniu słupka z napędem, jeżeli cenimy znakomity wygląd i gust. W końcu brama jest naszą wizytówką i powinna prezentować się odpowiednio.

Jeżeli jeszcze nie jesteście na to gotowi, możecie skorzystać ze standardowych napędów do bram przesuwnych na stronie napedowo.pl. Oprócz wszystkich możliwych produktów producentów, dzięki czemu dobierzecie napęd w 100% taki jaki chcecie oferują niższe ceny niż na allegro.

Tak to jest prawda, wystarczy zobaczyć an zestaw Robus 400, który jest tańszy niż konkurencja nawet o 100zł z darmową wysyłką.

Także jako kreatorzy dobrego stylu i gustu polecamy ten sklep. Produkty w nim bardzo elegancko wyglądają po montażu. Już niedługo dostaniemy realizacje, więc również zobaczycie to.